از جریمه عجیب بارسلونا تا نظر رئیس لالیگا درباره مسی

0
آنتوان گریزمن و مسی

 

جریمه عجیب برای بارسلونا و گریزمن

با اعلام فدراسیون فوتبال اسپانیا، آنتوان گریزمن به دلیل مذاکره غیر قانونی با بارسلونا به پرداخت تنها مبلغ ۳۰۰ یورو جریمه شده است. گریزمن پس از فعال سازی بند فسخ ۱۲۰ میلیونی اش توسط بارسلونا راهی این تیم شد اما اتلتیکو مادرید اعتقاد داشت که طرفین از اواسط فصل گذشته در حال مذاکره بودند و باید مبلغ بند فسخ قرارداد در آن زمان که ۲۰۰ میلیون یورو بوده را دریافت کند .اتلتیکو بابت این مسئله به فدراسیون شکایت کرد و در نهایت بارسلونا به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد. رسانه های اسپانیا مدعی شده بودند که ممکن است بارسا به برگزاری بازی پشت درهای بسته هم محکوم شود اما فدراسیون به همان جریمه نقدی کم بسنده کرد.

رئیس لالیگا: مسی بهترین بازیکن تاریخ است

مسی بهترین بازیکن تاریخ است

خاویر تباس رئیس لالیگا در خصوص برنده پنج توپ طلا گفت: “مسی بهترین بازیکن تاریخ است. بسیار خوش اقبال هستیم که او را در لالیگا داریم. نمی توانم این لیگ را بدون مسی تصور کنم. او در لیگ اسپانیا زاده شده و امیدوارم در همین لیگ نیز کارش را تمام کند.”

آنتوان گریزمن : بارسا از شرایط ایده آل خود فاصله گرفته است

آنتوان گریزمن  بازیکن بارسا در مصاحبه ای اعلام کرد: “ما فاصله زیادی با حالت ایده‌آل خود داریم. در بازی های آینده بهتر خواهیم شد. باید به تلاش و کوشش خود ادامه دهیم. بازیکنان تازه واردری در این تیم حضور دارند و برای هماهنگی باید بیشتر صبر کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)