انتقال قرن فوتبال لیونل مسی به پاریسن ژرمن پیوست + فیلم

0
لیونل مسی به پاریسن ژرمن پیوست

لیونل مسی در یک انتفاق تراژدیک از بارسلونا جدا شد. این خبر به صورت ناگهانی از طرف باشگاه بارسا اعلام شد. تبعات این خبر تمام علاقه مندان به فوتبال رو در شوک برد. حتی تعدادی از طرفدارای بارسا سکته کردن و راهی بیمارستان شدن. انتقال لیونل مسی به پاریسن ژرمن از اون اتفاقای نادر و پر سر و صدای فوتبال بود به به بالاترین ترند در توییتر تبدیل شد. مسی قرارداد خودشو با پاریسن ژرمن تا سال ۲۰۲۴ بست و الان در پاریس حضور داره. مصاحبه خداحافظی مسی بسیار دردناک بود. مبلغ قرارداد  مسی دستمزد هفته ای ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار را دریافت خواهد کرد. مسی امروز اولین کنفراس مطبوعاتی مسی در پاریس را در ادامه می خوانیم.

فیلم کامل انتقال لیونل مسی به پاریسن ژرمن

صحبت های مدیر پاریسن ژرمن

ناصر الخلیفی، رییس PSG، پیش از مسی شروع به صحبت کرد: “بسیار مفتخرم که لئو مسی را به عنوان بازیکن PSG به شما معرفی کنم و این اتفاقی فوق العاده در تاریخ این باشگاه و جهان فوتبال است. این برای ما لحظه ای فوق العاده است. همه لئو را می شناسند، او تنها کسی است که شش توپ طلا برده. او فوتبال را جادویی می کند و یک برنده است. به یاد دارم اولین روزی که ما 10 سال کارمان را در این باشگاه شروع کردیم، افرادی بودند که می گفتند قرار است در این پروژه چه کنند. ما یک پروژه بزرگ فوتبالی داشتیم و با تشکر از همه به خاطر جایی که امروز در آن هستیم  به خودمان افتخار می کنیم. بر هیچکس پوشیده نیست که این بازیکن بهترین بازیکن جهان است. توافق بزرگی بین دو طرف برای تحقق این امر وجود داشت.

من می خواهم از لئو، همسرش و تیم او برای تحقق این امر تشکر کنم. من می خواهم از تیمم و بسیاری از افرادی که شاید شما نشناسید تشکر کنم. من از صمیم قلب از شما تشکر می کنم، شما کار فوق العاده ای را برای هواداران این باشگاه انجام می دهید. این تازه آغاز راه است. کار سخت اکنون شروع می شود. ما کسی را در کنار خود داریم که جام های زیادی برده و جام های زیادی را برای هم تیمی های خود به ارمغان خواهد آورد. ما بهترین بازیکنان جهان و یکی از بهترین مربیان جهان را داریم.من به فرزندان مسی قول می دهم که از پاریس لذت خواهند برد، آنها گفتند که پاریس شهر مورد علاقه آنها است.”

کنفراس مطبوعاتی مسی

لیونل مسی پس از ناصر الخلیفی شروع به صحبت کرد و گفت: “همه می دانند که من چند روز پیش بارسلونا را ترک کردم، حقیقت دارد که این کار سختی بود چرا که من سالها آنجا بودم. اما از وقتی که به اینجا آمدم، رخ دادن یک اتفاق بزرگ را حس کردم و اشتیاق زیادی برای شروع تمرینات دارم. من بی صبرانه منتظرم تا به هم تیمی هایم و به سرمربی ملحق شوم و این مرحله جدید را آغاز کنم. من می خواهم از لئوناردو، رییس باشگاه و تمام باشگاه PSG به خاطر شیوه ای که این اتفاق عملی شد، تشکر کنم. پس از اعلام مطبوعاتی بارسلونا، آنها موضع خود را مشخص کردند و این بسیار سریع افتاد. طولی نکشید، تصمیم سختی بود و من می خواهم از کاری که همه در PSG برای من انجام دادند تشکر کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)