بازیکن حرفه ای پوکر در کدام میزها بازی می کند؟ میز اشتباه چیست؟

1
بازی در کدام میزها اشتباه است؟

بازی در کدام میزها اشتباه است؟

بازیکنان حرفه ای پوکر درباره میزهای اشتباه چه می گویند؟یکی از نکاتی که یک بازیکن حرفه ای پوکر باید رعایت کند بازی در میزهای درست است، شما اگر در میز های اشتباه وارد شوید نابود خواهید شد و تمام سرمایه خود را از دست می دهید.

بازیکنان حرفه ای پکر
بازی در کدام میزها اشتباه است؟

بازیکن حرفه ای پوکر در کدام میزها بازی می کند؟

یک مثال بین پوکر بازان حرفه ای هست که میگه شما اگر هشتمین بازیکن حرفه ای پوکر دنیا هم باشد اگر با هفت بازیکن اول و حرفه ای پوکر دنیا سر یک میز بازی کنید نابود خواهید شد.  یعنی بازی در میزهایی که بازیکنانی بالاتر از سطح شما درآن حضور دارد خودکشی محض است.

شما باید سر هر میزی که نشستید تمام بازیکنان را بررسی کنید و وقتی فهمیدید حریفان شما سطح بالاتری نسبت به شما دارند از سر این میزها بلند شوید. این یک اخلاق رایج در بازیکن حرفه ای پوکر است.

از مزایای پوکر آنلاین این است که شما هر وقت که بخواهید می توانید از سر میز بازی بلند شوید. بهترین کار در پوکر آنلاین قبل از بازی این است که شما باید به تمام میزهایی که بازی می شود سر زده و بازی حریفان را بررسی کنید و سپس بهترین میز برای خود را که در آن احساس راحتی می کنید انتخاب کنید و وارد بازی شوید.

یکی از کارهای مهم شما در هر نوع بازی پوکری این است که حریفان خود را ارزیابی کنید. با این کارمتوجه بازیکنان ضعیف و حرفه ای می شوید و موقع بازی این اطلاعات را در بازیتان دخیل می کنید. بهترین میزها میزهایی هستند که در آن اکثر بازیکنان فلاپ را می بینند و پات های سنگین در آنها وجود دارد.

شما باید توجه داشته باشید هرگز نباید بالاتر از بانک رول خود بازی کنید، (مامدیریت سرمایه و بانک رول را در مقاله های دیگر توضیح داده ایم) .مخصوصا در مقابل بازیکنان بهتر وقوی تر از خودتان.همیشه هر کجا احساس کردید که بازیکنان دیگر از شما قوی تر هستند بدون خجالت از سر آن میز ها بلند شید

 

 

همین حالا دکمه زیر را بزنید و میز درست خود را در پوکر انتخاب کنید

1 thought on “بازیکن حرفه ای پوکر در کدام میزها بازی می کند؟ میز اشتباه چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)