رقابت امیر تتلو و صاحب سایت حضرات برای گرفتن کامنت در اینستاگرام

0
رقابت امیر تتلو و صاحب سایت حضرات

دعوا و رقابت، امیر تتلو و پویان مختاری صاحب سایت حضرات برای گرفتن کامنت در اینستاگرام این روزها بسیار خبرساز شده است. در این چند روزه این دو بارها برای گرفتن کامنت زیر پست های خود در اینستاگرام، حاشیه های زیادی درست کردند.

فحش های امیر تتلو به طرفداران خود برای زدن رکورد جهانی کامنت

از چند روز پیش امیر تتلو برای گرفتن کامنت، به طرفداران خود اعلام کرد اگر کامنت پست هایش به شش میلیون برسد، موزیک جدید خود را برای آن ها پخش خواهد کرد و در غیر این صورت پخش موزیک جدید به تاخیر می افتند. البته کار به اینجا ختم نشد و امیر تتلو بعد از این که دید کامنت های پستش زیاد نشده، شروع به فحاشی به طرفدارانش کرد و حتی تهدید کرد که اگر طرفدارانش کامنت نگذارند، پیج اینستاگرامش را می بنند. بعد از اعلام این خبر، تمام طرفداران او شروع به گذاشتن کامنت زیر پست های امیر تتلو کردند. این کار تا جایی پیش رفت که امیر تتلو رکورد جهانی کامنت در یک پست اینستاگرام را با گرفتن پانزده میلیون کامنت برای، شکست و بعد از آن موزیک جدید خود را برای طرفدارانش پخش کرد.

رقابت کامنت با پویان مختاری صاحب سایت حضرات

از طرف دیگر بعد از این اتفاق، پویان مختاری نیز با گرفتن کامنت از طرف طرفدارانش و وعده دادن جایزه به آنها اعلام کرد هرکس زیر پست های من کامنت بگذارد، به قید قرعه به آنها جایزه می دهد. از این رو زیر یکی از پست های او نیز بالای ده میلیون کامنت گذاشته شد. حال کل کل و دعوایی بین صاحب سایت حضرات و امیر تتلو شکل گرفته که کی اول رکورد جهانی را زده است. در حال حاضر امیر تتلو با داشتن بیش از پانزده میلیون رکورد بسیار بالا تر از پویان مختاری صاحب سایت حضرات قرار گرفته است و همچنان رقابت برای کامنت های بیشتر ادامه دارد. امیر تتلو هنوز طرفداران خود را برای گذاشتن کامنت تشویق می کند و از طرف دیگر پویان مختاری درباره اینکه من اولین نفر هستم که کامنتهایم به هشت میلیون رسیده است برای امیر تتلو کری می خواند و به او فحش می دهد که من بیشتر از امیر تتلو طرفدار دارم. حتی صاحب سایت حضرات اعلام کرده در آینده کنسرتی برگزار می کند و رکورد تعداد نفرات حاضر در کنسرت امیر تتلو را خواهم شکست.

حال باید دید این رقابت بین این دو خواننده و اینستاگرامر معروف به کجا کشیده می شود وآنها تا چه زمانی به دعوا و فحاشی به یکدیگر می پردازند.

فیلم دعوای امیر تتلو و پویان مختاری صاحب سایت حضرات در اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)