سجاد علیجانی ار نصاب ویندوز تا سلطان قمار و پولشویی در ایران

0
سجاد علیجانی

سجاد علیجانی کیست؟ امروز در ایران انواع و اقسام سلطان ها رونمایی شده اند، از جمله سلطان سکه و یا سلطان دلار و هزاران عنوان دیگر. اما حالا سلطان دیگری رو شده با عنوان سلطان قمار و پولشویی که ما در ادامه این فرد را معرفی میکنیم.

سلطان قمار و پولشویی ایران  را بشناسیم

نام سجاد خواجه علیجانی سلطان قمار و پولشویی برای اولین بار برای فیلم (ما همه باهم هستیم) شنیده شد.چهره جدیدی است که به عنوان سرمایه گذار وارد عرصه سینما شد. او با رضا میرکریمی پروژه فیلم سینمایی (ما همه باهم هستیم) را شروع کرد. در این پروژه پر ستاره، کسانی مثل محمدرضا گلزار و مهران مدیری برای بازی و برای حضور پنج روزه در این پروژه مبالغی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تا یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان دریافت کرده اند. البته اغلب ستاره های سینما در این فیلم سینمایی حضور داشتند و مبالغ غیر متعارفی نیز دست مزد گرفتند. سئوالی که در ذهن شما ایجاد میشود این است که این فیلم ها با این سرمایه گذاری های بزرگ، چگونه به سود می رسند و ورشکست نمی شوند. او یکی از چهره های تاثیر گذار این روزهای سینما و تلویزیون میباشد که البته در پشت پرده کارهایش را انجام میدهد. سجاد خواجه علیجانی در جشنواره سال 1398 سرمایه گذار سه فیلم (ما همه باهم هستیم)، (جهان با من برقص) و (روزهای نارنجی) بوده است. سجاد هلیجانی همچنین اسپانسر برنامه (برنده باش) با اجرای محمدرضا گلزار می باشد که از شبکه سه سیما ایران پخش میشد، همچنین در جشنواره ملی فیلم فجر نیز با سامانه تیک، یه عنوان اسپانسر حضور داشته است. او همچنین در فیلم رحمان 1400 نیز به عنوان اسپانسر فعالیت داشته است. جالب است بدانید رضا میرکریمی در مصاحبه ای در تلویزیون زمانی که از او درباره اسپانسر جشنواره فجر سئوال شد، حاضر به بردن نام سجاد علیجانی نشد و از گفتن نام اسپانسر امتناع کرد. درحالی که این دو با هم ارتباط خانوادگی بسیار نزدیکی دارند.

سجاد علیجانی

ثروت سجاد علیجانی از کجا آمده است؟

جالب است که بدانید احسان علیجانی تا سال 89 فقط یک مغازه تجهیزات کامپیوتری در نارمک داشته است. او با فعالیت حیرت انگیز در ضمینه بیت کوین به این سرمایه و دارایی رسیده است. حال باید او چگونه بعد از ده سال به ثروتی رسیده که میتواند سرمایه گذار مسابقه (برنده باش) و فیلم های سینمایی شود؟ حال شایعاتی در حال پخش شدن است که تمام درگاه هایی که برای سایت های قمار و پولشویی در ایران وجود دارد به سجاد علیجانی ختم میشود و رد پای او در تمام این درگاه های سایت های شرطبندی وجود دارد. او را حتی متهم به فروش محصولات جنسی در اینترنت از طریق راه اندازی سایت های پاپ آپ نیز می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)