کتک زدن سویل و مادرش توسط محسن افشانی و ماجرای شکایت و طلاق او

0
ضرب و شتم سویل و مادرش توسط محسن افشانی

ضرب و شتم سویل و مادرش توسط محسن افشانی ، و صحبت های سویل همسر محسن افشانی در باره نحوه کتک زدن سویل توسط محسن افشانی ، از داغ ترین خبر های این روز ها می باشد. همسر محسن افشانی به نام سویل که از چهره های اینستاگرامی معروف می باشد ، در این صحبت ها با صراحت از رفتار خشن محسن افشانی و ضرب و شتم  کتک زدن سویل و مادرش توسط محسن افشانی صحبت می نماید. هم چنین در ویدیو صحبت های بی پرده سویل در باره دلایل تقاضای طلاق از محسن افشانی و دلایل چندین شکایت از محسن افشانی را ذکر نموده است.  سویل همسر محسن افشانی ، خود یک چهره اینستاگرامی است و در این صحبت های بدون پرده از محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای درخواست طلاق سویل از محسن افشانی پرده برداشته است. صحبت های سویل در باره محسن افشانی ، حاوی مطالب مهم و شنیدنی است که در زیر به فراز هایی از صحبت های سویل در رابطه با ضرب و شتم او و مادرش توسط محسن افشانی و همچنین ماجرای زندانی شدن محسن افشانی می پردازیم.

محسن افشانی همسر سویل کیست؟

محسن افشانی بازیگر سینما ، متولذ سال 1368 در روستای وانشان گلپایگان است ، همسر چهره اینستاگرامی سویل خیابانی می باشد. محسن افشانی یک سال قبل برای ساخت یک کلیپ که در آن اسلحه بدون مجوز را به نمایش گذاشت و تشویق به خشونت کرد ، روانه زندان شد. وی در زمانی که در دی ماه سال 98 به مرخصی آمده بود در پیامی نوشت ، توی سینه محسن افشانی پر از رازهاست ، شاید روزی سرباز کنه ، ۶ ماه دیگه باید زندان را تحمل کنم ، خیلی سخته دوری از خونه و خونواده …

صحبت های سویل همسر محسن افشانی

در صحبت های همسر محسن افشانی درباره کتک خوردن سویل و مادرش توسط محسن افشانی ، مطالب مهمی بیان شد که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم :

شکایت سویل از محسن افشانی

ضرب و شتم سویل و مادرش توسط محسن افشانی و شکایت سویل

در صحبت های بی پرده سویل در رابطه با محسن افشانی ، وی از شکایت خود در رابطه با ضرب و جرح خود و مادرش توسط محسن افشانی خبر می دهد.

شکایت سویل از محسن افشانی برای تصرف عدوانی

در رابطه با تصرف عدوانی منزل سویل خیابانی همسر محسن افشانی ، توسط خواهر و شوهر خواهر محسن

درخواست طلاق سویل از محسن افشانی

سویل 7 ماه قبل تقاضای طلاق از محسن افشانی را داده است و الان در شرایط تمکین می باشد.

درخواست 5 میلیارد تومانی توسط محسن افشانی برای طلاق دادن سویل

سویل در صحبت هایش از درخواست 5 میلیارد تومان برای موافقت با طلاق دادن سویل پرده بر می دارد و می گوید ، ابتدا محسن افشانی تقاضای 5 میلیارد تومان  برای طلاق کرد ولی بعدا مبلغ را دو میلیارد تومان کرد و آخر هم توسط وکیل محسن افشانی تقاضای یک میلیارد تومان برای طلاق سویل نمود.

انتشار عکس های نیمه برهنه سویل در فضای مجازی

شکایت سویل از محسن افشانی برای انتشار عکس های بی حجاب خود

تایید پلیس فتا در مورد انتشار عکس های نیمه برهنه سویل توسط محسن افشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)