فیلم جدید دستگیری وحید خزایی و فیلم صحبت های داود هزینه

0
فیلم جدید دستگیری وحید خزایی

فیلم جدید از صحبت های وحید خزایی در فرودگاه امام و تهدید های مامور بازداشت وحید خزایی به همراه فیلم صحبت های داوود هزینه در رابطه با دستگیری وحید خزایی در اینجا قابل ملاحظه است. بازگشت وحید خزایی به صورت ناگهانی سوالات زیادی را در ذهن طرفداران وحید خزایی ایجاد نموده است زیر دستگیری و بازداشت وحید خزایی در بازگشت وحید خزایی با توجه به پرونده های باز قبلی که در ایران داشت ، برای هر کسی و بیشتر از همه خود وحید خزایی و دوستان او کاملا مشخص بود. سوال اینجاست که آیا وحید خزایی با علم به اینکه می دانسته بازداشت و دستگیر می شود به ایران برگشته است یا این که به قول داود هزینه که در فیلم عنوان می کند ، به او وعده هایی داده اند و او را گول زده اند و با کلک و نارو وحید خزایی را به ایران برگردانده اند؟

فیلم جدید دستگیری وحید خزایی

 

فیلم صحبت های داود هزینه در رابطه با دستگیری وحید خزایی

در فیلم و ویدئوی داوود هزینه در رابطه با دستگیری وحید خزایی ، در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر نموده ، به طور کاملا واضح چندین بار تاکید بر آن ، عنوان کرده که از سادگی وحید خزایی استفاده کردند و او را گول زدند و به ایران کشاندنش تا دستگیرش کنند. داود هزینه در ویدیوی خود ، به صراحت ماجرای بازگشت و دستگیری وحید خزایی را یک توطئه نامیده و می گوید از سادگی وحید سواستفاده کردند و او را گول زدند و به ایران کشاندند تا وحید خزایی دستگیر و تحت فشار را چند روز دیگر با زور و تهدید برای اعتراف و اظهار ندامت و پریشانی به تلویزیون بیاورند. ولی مردم دیگر گول اعتراف وحید خزایی را نمی خورند.

تهدید امین فردین توسط داود هزینه

در بخشی از فیلم داوود هزینه در ارتباط با دستگیری وحید خزایی ، داود هزینه برای چندمین بار به صورت جدی امین فردین یکی از چهره های اینستاگرامی را به مرگ تهدید می کند. دادوود هزین خطاب به امین فردین می گوید که “مطمئن باش من یک روز جمجه ت را خرد خواهم کرد من تو را می کشم” . داوود هزینه ، امین فردین را یک خائن که در زاضی کردن وحید خزایی برای بازگشت به ایران و دستگیری وی نقش داشته نامیده ، و همه سلبریتی هایی که با امین فردین در اینستاگرام لایو بگذارند را تهدید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)