لایو جدید امیر تتلو و امین فردین از سحر قریشی تا سیاوش قمیشی

0
لایو جدید امیر تتلو و امین فردین

لایو جدید امیر تتلو و امین فردین یکی از خبرنگاران ایرانی که مدیر کانال یوتیوب پشت پرده می باشد انجام شد. مصاحبه و لایو جنجالی امیر تتلو با امین فردین بسیار بازدید داشت و همچنین صحبت ها و حاشیه های جالبی داشت. امروز ما در رسانه بت روش فیلم کامل لایو امیر تتلو و مصاحبه با امین فردین را پخش کرده ایم. در لایو دیروز امیر تتلو اتفاقات و صحبت های زیادی شد که از دوست دخترهای قدیم امیر تتلو  تا علاقه تتلو به یک خواننده ایرانی برای فیت دادن به میان آمد. صحبت از مافیای موسیقی ایرانی تا نظر امیر تتلو درباره خوانندگان ایرانی انجام شد. ما در این مقاله به گوشی از صحبت های تتلو اشاره می کنیم و شما می توانید کامل این صحبت ها را در فیلم لایو امیر تتلو و امین فردین مشاهده کنید.

فیلم کامل لایو جدید امیر تتلو و امین فردین

لایو جدید امیر تتلو و امین فردین

یکی از اولین صحبت های امیر تتلو در لایو درباره دوست دختر قدیمی خود و پرده برداشتن از رابطه با تینا آخونتبار برداشت. تتلو به این رابطه در لایو خود اعتراف کرد. یکی دیگر از موضوعات صحبت شده علاقه شدید تتلو برای دوستی با سحر قریشی می باشد که شما می توانید صحبت کامل را در لایو جدید امیر تتلو و امین فردین ببینید. در این بین راجب مافیای موسیقی ایران و همچنین تلاش امیر تتلو برای گرفتن مجوز و خواندن در ایران به میان آمد. تتلو در لایو خود به صراحت اعلام کرد من عاشق ایران هستم و من رو از ایران بیرون انداختن و ناراحت هستم از اینکه از ایران مهاجرت کردم. او گفت خیلی برای گرفتن مجوز تلاش کردم و حتی به او پیشنهاد رشوه هم داده بودن و قرار بود 80 میلیون تومان برای گرفتن مجوز کنسرت پول بدهد ولی سازمان های اطلاعات کشور جلوی این کار را گرفتند. از اسامی که به عنوان مافیای موسیقی ایران نام برده شد شخصی به نام محسن رجب پور بود که گفته می شود یکی از بزرگترین افراد مافیای موسیقی ایرانیست. محسن رجب پور برای قرارداد و خواننده کردن افراد با استعداد قراردادهای سختی می بندد که به عنوان مثال یک خواننده قراردادی 10 ساله با او می بندد و از کل درآمد کنسرت ها و آلبوم ها 85 درصد برای محسن رجب پور است. بعد از این موضوع صحبت درباره آهنگ جدید امیر تتلو به اسم گردن من ننداز شد که یک ترک 9 دقیقه ای است و تتلو این موزیک را بهترین کار خود می داند.

نظر امیر تتلو درباره خوانندگان ایرانی

در ادامه لایو جدید امیر تتلو و امین فردین او راجب خوانندگان ایرانی نظرات جالبی داشت که در خلاصه اعلام کرد هیچ خواننده ایرانی را قبول ندارد و خودش بهترین است. البته از علاقه شدید خود به سیاوش قمیشی گفت و اعلام کرد آرزوی یک اجرای موسیقی مشترک با سیاوش قمیشی را دارد. همچنین از شادمهر عقیلی هم به نیکی یاد کرد. به نظر امیر تتلو بهترین خواننده رپ ایرانی سهراب ام جی و ارلان می باشند و همچنین از سروش هیچکس بسیار انتقاد کرد.  در ادامه نیز راجب دوست قدیمی خود آرمین 2afm صحبت کرد و گفت آرمین را در ایران کشتند و موسیقی او را نابود کردن. همچنین مشغول به دادن توضیحاتی کامل درباره دستگیری و زندانی شدنش در استانبول و علت آن شد. در ادامه شما را دعوت به دیدن فیلم کامل لایو جدید امیر تتلو و امین فردین می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)