لایو دنیا جهانبخت و ندا یاسی له کردن پویان مختاری

0
لایو دنیا جهانبخت و ندا یاسی

لایو دنیا جهانبخت و ندا یاسی دیشب حواشی زیادی داشت. دیشب در لایو ندا یاسی و دنیا جهانبخت که حدود 180 هزار بیننده داشت موضوعات بسیار زیادی مطرح شد. از صحبت درباره پویان مختاری و دوست پسر قبلی دنیا جهانبخت که تکذیب شد. در یکی از قسمت های لایو  از دنیا جهانبخت سئوال شد که تو با برایان اعتمادی دوست بودی و او به شدت تکذیب کرد که این رابطه وجود داشته است. در جای دیگر دعوایی بین دنیا جهانبخت و پویان مختاری و ندا یاسی در گرفت که از خجالت هم درآمدند و دعوا در لایو پویان مختاری بسیار بالا رفت و حاشیه زیادی پیش آورد. البته در این لایو صحبت های دیگری هم شد که در ادامه در فیلم لایو ها مشاهده خواهید کرد.

فیلم لایو دنیا جهانبخت و ندا یاسی

لایو پویان مختاری و دعوا با ندا یاسی و دنیا جهانبخت

در سمت دیگر نیز پویان مختاری در لایو خود بیکار نماند و شروع به دعوا با این دو نفر کرد. دعوای اصلی هم درباره قرار شبانه دنیا جهانبخت و پویان مختاری در چند سال پیش در ترکیه بوده است. در ادامه مقاله لایو دنیا جهانبخت و ندا یاسی و همچنین پویان مختاری را مشاهده می کنید.

لایو جدید دنیا جهانبخت و ندا یاسی
لایو ندا یاسی
لایو پویان مختاری

 لایو دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی درباره پویان مختاری

در ادامه لایوهای شبانه دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی نیز درباره پویان مختاری صحبت کردند که این لایو هم حواشی زیادی داشت. موضوعی که بین دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی نیز صحبت شد پویان مختاری بود که ساشا درباره تقلید او از لایوهایی که می گذارد صحبت کرد. البته در قسمتی از صحبت های ساشا سبحانی ، ندا یاسی هم در لایو شرکت کرد.

فیلم لایو ساشا سبحانی و دنیا جهانبخت

تعجب داوود هزینه و رضا پرستش از تعداد زیاد بیننده در لایو دنیا جهانبخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)