سوپر گل کریستیانو رونالدو با پرش 2.56 متری و حواشی جالب و شوخی ماتراتزی

0
کریستیانو رونالدو با پرش ۲ متر

به نقل از اسکای اسپورت، کریستیانو رونالدو در دیدار برابر سامپدوریا توانست یک سوپر گل به ثمر رساند تا یووه با نتیجه دو بر یک پیروز این دیدار شود. او بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم به پیروزی برسیم و گل زیبایی را هم به ثمر رسانم. بازی سختی بود. سامپدوریا شرایط را برای ما سخت کرد اما خوشبختانه توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.رونالدو ادامه داد: همه تیم عملکرد خوبی از خود نشان دادند. باید به تیمم برای کسب پیروزی کمک می کردم و خوشحالم که این گلم در پیروزی یووه نقش داشت. در دو ماه اخیر زانویم باعث شد تا احساس درد داشته باشم و اذیت شوم اما خوشبختانه الان شرایطم خوب است. آن چه که می‌خواهم کمک به یوونتوس و کسب جام است.ستاره پرتغالی یووه درباره رویارویی با لاتزیو در سوپر جام گفت: شانس دو تیم برای قهرمانی برابر است. لاتزیو تیم بسیار خوبی دارد اما ما از قهرمانی خود اطمینان داریم.

رئیس باشگاه سامپدوریا: رونالدو با این پرش باید کارت زرد می گرفت

ماسیمو فررو، رئیس باشگاه سامپدوریا می‌گوید کریستیانو رونالدو در صحنه که گل دوم یوونتوس را با ضربه سر زد باید مجازات می‌شد! فررو درباره پرش ۲ متر و ۵۶ سانتی‌متری رونالدو برای زدن ضربه سری که منجر به گل پیروزی ۲ بر یک بانوی پیر در خانه سامپدوریا شد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و شما هم می‌توانستید این را در بازی مقابل یوونتوس ببینید. من باید بگویم که رونالدو بابت آن پرش باید کارت زرد می‌گرفت (خنده). او طوری پرید که انگار یک هواپیما دارد از روی زمین بلند می‌شود. کریستیانو بازی را برای یوونتوس برد، اما پسران من هم به خوبی دفاع کردند. فررو در پایان درباره احتمال بازگشت مهاجم ایتالیایی سابق سامپدوریا، آنتونیو کاسانو به این تیم برای ایفای نقش در یک پست اجرایی عنوان کرد: من همیشه عاشق کاسانو خواهم بود و این را هم ثابت کرده‌ام. اگرچه بعضی از رفتارهایش عجیب است، اما در کل آدم باهوشی است که از فوتبال سر درمی‌آورد. هنوز درباره بازگشت او به سامپدوریا زود است، چون هنوز چیزی قطعی نیست. من به آنتونیو گفتم در ماه ژوئن تو را می‌بینم.

شوخی ماتراتزی با پرش رونالدو

در همین رابطه مارکو ماتراتزی ستاره سابق تیم ملی ایتالیا قرار دادن پست در صفحه اینستاگرام خود گل کریستیانو رونالدو را به گل خودش در جام جهانی ۲۰۰۶ مقابل جمهوری چک تشبیه کرده است. ماتراتزی ضمن قرار دادن این دو گل در کنار هم نوشته است: ” آفرین CR7 فضایی… دقیقاً شبیه به من. تبریک برای این گل”

شوخی ماتراتزی با رونالدو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)