پیمان حسینی در بین 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا قرار گرفت

0
پیمان حسینی

پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بین اسطوره های این رشته ورزشی قرار گرفت. در بخشی از گزارش مجله فرانس فوتبال با تیتر “۱۰ اسـطوره فوتبال سـاحلی” آمده است: در فوتبال، ستاره‌ها همیشه در زمین چمن نیستند، بلکه ستاره ‌هایی هم هستند که روی ماسه بازی می‌کنند. در فاصله یک ماه مانده به رقابتهای جهانی این رشــته، روی ســتاره‌های تاریخ فوتبال ســاحلی تمرکز و آنها معرفی شده‌اند.

پیمان حسینی و ۱۰  اسـطوره فوتبال سـاحلی دنیا را بشناسیم

این مجله در ادامه به معرفی ۱۰ بازیکن برتر تاریخ این رشته پرداخته و از آن‌ها به عنوان اسطوره فوتبال ساحلی یاد کرده است.

  1. ژوائو ویکتور از پرتغال
  2. نِنم از برزیل
  3. رومیرو امارلی از اســپانیا
  4. اریک کانتونا از فرانسه
  5. جونیور از برزیل
  6. دیان استانکوویچ از سوییس
  7. هیمانــو تائیارویی از هائیتی
  8. الســاندرو التوبلی از ایتالیــا
  9. پیمان حسینی از ایران
  10. ایلیــا لئونوف از روســیه

این اسامی بازیکنانی هســتند که فرانس فوتبال به اختصار اطلاعاتی درباره‌شان منتشر کرده است. فرانس فوتبال درباره پیمان حسینی در این گزارش نوشته است: تیم فوتبال سـاحلی ایران در سال‌های اخیر در رده بین‌المللی پیشرفت قابل توجهی داشته و یکی از دلایل مهم چنین پیشرفتی را باید پیمان حسینی دانســت. دروازه‌بان تیم ملی ایــران به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در پســت خودش در نظر گرفته می‌شود و واکنش‌های او درون دروازه، در اینترنت دست به دست چرخیده است. از سال ۲۰۱۴، سالی که نام او به صورت جدی در فوتبال ساحلی بر سر زبان افتاد تا همین روزها، پیشــرفت این دروازه‌بان فوقالعاده و چشــمگیر بوده اســت. او آنقدر درخشــید که سرانجام در سال ۲۰۱۷ به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا در این رشــته از ســوی فیفا انتخاب شــد. آن سال، همان سالی بود که ایران عملکرد زیبایی در رقابت‌های جام جهانی داشت و توانست به عنوان سومی دنیا برسد. البته که با وجود ستاره‌هایی مثل پیمان حسینی در آن رقابت‌ها، مشــخص شد که آن عنوان ســومی اتفاقی نبوده است.

پیمان حسینی

صحبت های حسینی درباره انتخابش چه بود؟

پیمان حسینی درباره اینکه نامش میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی جهان از سوی مجله فرانس فوتبال قرار گرفته است که نام اریک کانتونا هم میان آنها دیده می‌شود، گفت: از این اتفاق خیلی خوشحالم. اینکه میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی هستم، افتخاری برای من و ایران است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی(بدون فیلتر)